holger-link-732461-بازگرداندن
این آخرین پست در سریال من در مورد کار با تئوری است. به نظر می رسید استفاده از چیزی نظری برای دور زدن مناسب است:

تئوری قسمت اول ترس
تئوری قسمت دوم ترس
چه چارچوبی - مفهومی یا نظری
دوستی با تئوری
هشت روش نوشتن نظریه بسیار بد
این پست به گفتگوهای قبلی در مورد احساساتی که در تئوری کار می کنند - برمی گردد و به این مفهوم که هنگام کار با تئوری ، باید با خود مهربان باشید ، به خصوص اگر برای شما جدید باشد. دلیل این است که تئوری خواندن و نوشتن احتمالاً کار سختی خواهد بود. و شما به احتمال زیاد طیف وسیعی از احساسات مرتبط با تئوری را احساس خواهید کرد - اضطراب ، ناامیدی ، احتمالاً احساس دلهره.

اخیراً کمی تئوری خوانده ام. جورجیو آگامبن دقیق باشد. او تقریباً به توصیف تجربیات من در زمینه کار با تئوری نزدیک است.

آگامبن می گوید:

اصطلاح شناسی کلمه studium  به اصل یا SP- ریشه بر می گردد که نشان دهنده تصادف ، شوک تأثیر است. مطالعه و احمق بودن به این معنا مشابه است: کسانی که تحصیل می کنند در شرایط افرادی هستند که شوکی دریافت کرده اند و از آنچه که به آنها زده است احمق هستند ، قادر به درک آن نیستند و در عین حال ناتوان از ترک هستند. (64)

آگامبن به این وضعیت بینابینی بسیار علاقه مند است - دانستن اینکه فرد مورد حمله قرار گرفته است اما هنوز نمی داند چه اتفاقی افتاده است.

من مطمئن هستم که همه ما می توانیم به زمانی فکر کنیم که این وضعیت درگیری را تجربه کردیم. اکثر ما احتمالاً تصادف غیرمنتظره داشته ایم و یک یا دو لحظه طول کشیده است تا آنچه را که اتفاق افتاده است درک کنیم. به آن لحظه فکر کنید که چیزی بسیار داغ برداشته اید. شما درد را احساس می کنید و دست خود را برداشته اید. معمولاً بین برداشتن دست و درک این موضوع که خودتان را آتش زده اید ، فاصله زمانی ناچیزی وجود دارد. این بین هم است.

آگامبن می گوید ، فاصله بین فاصله می تواند طولانی باشد ، زیرا این امر با مطالعه ارتباط داشته باشد. غالباً بین خواندن و فهم تفاوت قابل توجهی وجود دارد. در این بازه زمانی امکان پذیر است که ادامه ندهید. تسلیم شدن این تئوری بسیار سخت است و من فقط می پذیرم که نمی توانم با آن دست و پنجه نرم کنم. این وضعیت بین عدم دستیابی به آن را منفجر کنید. من الان ازش خارج هستم

خوب ، این یک پاسخ است.

اما آگامبن پیشنهاد می کند که افرادی که تحصیل می کنند - این ما مردمی هستند - از میل به دانستن رانده می شوند. بنابراین ، ما ادامه می دهیم. ما بین وضعیت حماقت قرار می دهیم. همانطور که آگامبن می گوید

اما اگر از یک طرف او (sic) شگفت زده و جذب شود ، اگر مطالعه از این رو اساساً دچار رنج و تحمل شود ، میراث مسیحیایی که در آن قرار دارد ، او را (sic) سوق می دهد ، از طرف دیگر ، بی وقفه به سمت بسته شدن. (64)

ما می خواهیم از گذشته عبور کنیم و به همین ترتیب ادامه می دهیم.

اما مطالعه بین تولید و تولید فقط یک بار اتفاق نمی افتد. با ادامه تحصیل ، خود را در معرض شوک و حماقت قرار می دهیم و خود را در بین عدم آگاهی و دانستن قرار می دهیم. آگامبن نشان می دهد که وضعیت بین حماقت از بین می رود به خودی خود مطالعه است. ادامه دارد او می نویسد

محقق ، یعنی همیشه "احمق" است. این فستیوال لنت ، این تعطیل بین شرارت و شفافیت ، کشف و از بین رفتن ، بین عامل و بیمار ، ریتم مطالعه است. (64)

آه بله. اینطوری وقت زیادی رو حس میکنم همانقدر که در طول زمان صرف دانستن است.

اکنون آگامبن درباره مطالعه مطالب زیادی نوشته است و من قصد ندارم آن را در اینجا تکرار کنم. اما مفید است بدانید که او فکر می کند که این میان چیز خوبی است. او می گوید وقتی یاد می گیریم که خود را در یک حالت احمقانه و غم انگیز از حماقت قرار دهیم ، او می گوید ، وقتی به خودمان اجازه می دهیم که با چیز جدیدی روبرو شویم ، وقتی در مقابل چیزی قرار می گیریم که انتظار نداریم با آن روبرو شویم.

آگامبن این مسئله را بین موقعیت های بالقوه توصیف می کند. حالتی فعال که همیشه در حال حاضر شناختن بیش از یک مورد ممکن است. و آگامبن می داند که این حالت درونی و فعال می تواند باعث همه احساسات شود. او به عنوان مثال یادداشت می کند

. غم و اندوه محقق: هیچ چیز تلخ تر از ست طولانی در پتانسیل نیست. (65)

من حدس می زنم که بیشتر ما می توانند به این احساس ارتباط دهند. اگر فقط معنای این جمله باشد ، این بند روشن می شود.

با این حال ، آگامبن همه چیز درباره تاریکی و جستجوی همیشگی نوعی حکمت روشنفکر نیست. وی خاطرنشان می کند که محقق می تواند تلاش خود را برای همه خرد فراگیر انتخاب کند. آنها به سادگی می توانند در جریان باشند ، در تعارض مداوم بین پتانسیل و دانستن ، در ریتم مطالعه قرار بگیرند.

به عبارت دیگر ، و گفتگو را دوباره به کار با تئوری بازگردانید ، می توانید تصمیم بگیرید که به راحتی از عهده تئوری برآیید و همه چیز را در همان آغاز خواهید شناخت ، حتی اگر هنوز آن را نخوانده باشید. . شما به سادگی می توانید انتخاب کنید که در میان باشید. در جریان درک قرار بگیرید. رها کردن اراده برای شناخت همه چیز در یک بار.

آگامبن دلگرم کننده یادآوری می کند که کنار گذاشتن نقطه ای است که در آن وجود دارد

. مطالعه ، غم و اندوهی را که موجب نابسامانی آن می شود ، تکان می دهد و به حقیقت و ماهیت خود باز می گردد: نه کار ، بلکه الهام بخش ، تغذیه روح. (65)

الهام حالا این چیزی است که دوست دارد نگران نباش. در داخل غرق شوید و غیرمنتظره را بیابید.

و الهام گرفتن احتمالاً فکر خوبی برای دوره تعطیلات است ، جایی که شاید خوب باشد که بین هم قرار بگیرید. خواندن. احمق بودن و فقط با هر چیزی که ظاهر می شود BE باشید. و شاید زمانی که انتظارش را نداشتید ، الهام بگیرید. وقتی می خواستید تسلیم شوید و تازه با کلمات زندگی می کردید.

PS اوه بله ، و برای آن دسته از افرادی که از من خواسته اند نمونه هایی از چگونگی نوشتن با تئوری و ساختن آن را به دست خودتان ، چگونگی کار با نقل قول ها و توضیح آنها را به قول خودتان بخوانید ، در بالا یکی از روش های مختلفی که می تواند این باشد وجود دارد. انجام شده.

شمارش به اتمام # تکمیل

انتخاب تصاویر برای نمایش اسلایدها

متن های کوچک - کوچک قدرتمند است

، ,تئوری ,آگامبن ,مطالعه ,کار ,دهیم ,می کند ,می دهیم ,با تئوری ,کار با ,می گوید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت اختر برق ارغوان تهران رونق تولید ıllıllı همه چی دونیıllıllı سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران \ پیش فروش های منطقه 22 BIOLY تخفیف لند | کد تخفیف و کوپن تخفیف فروشگاه های اینترنتی سایت جهادگران استان تهران صفرشویی و پولیش خودرو در نجف آباد هاست و سرور اختصاصی و اشتراکی دانلود آلبومهای موسیقی با کیفیت flac