junior-ferreira-735237-unsplash
آیا ذهن شما هنگام خواندن سرگردان است؟ تمام کتاب هایی که برای آن بررسی متن ادبیات مزاحم می خوانید و نمی توانید تمرکز کنید .

بعضی اوقات ذهن وحشتناک "نگرانی ها" است. نگرانی در مورد چقدر خواندن وجود دارد و برخی از آن سخت است. این لحظه ای است که شما نیاز به تسکین و اطمینان بخشیدن به خود دارید. شما باید به خود بگویید که همه چیز خوب خواهد بود ، فقط باید پایدار بمانید ، باید آن را در اقتدار خوبی داشته باشید که همه اینگونه احساس می کنند و فقط شما نیستند. اگر خیلی تمایل دارید می توانید برنامه خواندن را تنظیم کنید ، و اگر آنها برای شما کار کنند ، اهداف خواندن روزانه را ایجاد کرده و به شما کمک می کنند احساس خوبی نسبت به دریافت مطالب داشته باشید.

اما گاهی اوقات آن افکار تعطیل کننده خالی کننده بسیار مفید هستند. شما در حال خواندن هستید ، یا سعی می کنید و یکی از سه فکر فقط به ذهن شما می رسد. ناخواسته شما طولانی می خوانید و - وا ، - این فکر است.

هر یک از این سه فکر را کنار نگذارید - خوب است که به آنها گوش دهید - آنها به شما می گویند یک چیز مفید است. در حقیقت ، شما حتی ممکن است یک لحظه لامپ داشته باشید. این فکر بیکار در واقع چیز مهمی است.

پس این سه چیز چیست؟

خوب شماره یک -

قبلاً این اسم را خوانده ام.

این یک پاسخ واقعاً مفید است. معمولاً به شما می گوید که با یکی از افراد و متن هایی روبرو شده اید که در این زمینه دارای اهمیت است. این کسی است که کار اکثر مردم از آن استفاده می کند ، سهم آنها چیزی است که افراد دیگر بر روی آن بنا می کنند و یا بازجویی می کنند و با آنها صحبت می کنند. این یک چهره مهم در زمینه است.

وقتی این نام را تکرار کردید ، یادداشت کردن آن مفید است. سپس بروید و متن را پیدا کنید و آن را برای خودتان بخوانید - چه به صورت اصلی و چه در ترجمه. اگر به نظر می رسد که مهم باشد ، شما نمی خواهید آن را به عنوان منبع ثانویه - a in b - استناد کنید ، بلکه به عنوان متنی که خودتان خوانده اید و تفسیر کرده اید.

و شماره دو -

من نظرات مختلفی در این مورد خوانده ام

این یک پاسخ واقعاً مفید دیگر است. معمولاً به شما می گوید که یکی از مباحث اصلی در این زمینه را پیدا کرده اید. چیزی حل نشده است ، اما چیز مهمی است.

هنگامی که فکر deja vu قطع می شود ، مکث را امتحان کنید. وقت آن است که ماهیت تفاوت در خوانش ها را تحلیل کنیم. آیا آنها روش شناختی هستند؟ نظری؟ قطعی؟ درک مباحث اصلی در یک زمینه بسیار مفید است ، زیرا ممکن است مجبور شوید خود را در رابطه با آنها جای دهید. این جایی است که من در رابطه با این بحث ایستاده ام. اینگونه است که من x و چرا را می فهمم. من در اینجا با بسیاری از علما ایستاده ام. من از این موضع شروع می کنم که x هست . کار من مانند a ، b ، c است و من نیز x را می فهمم . سهم من به روشهای زیر به بحث درباره x صحبت می کند .

و شماره سه -

قبلاً چیزهای زیادی مثل این خوانده ام

این یک پاسخ واقعاً مفید است. این به شما می گوید که شما در حال خواندن مطلبی هستید که متعلق به سایر مقالات است. این شباهت خانوادگی بسیار قوی دارد - احتمالاً تقریباً همانند سایر مقالاتی که خوانده اید بحث می کند. بنابراین این بدان معنی است که شما موضوعی را در ادبیات مشخص کرده اید. مهمتر از همه ، ممکن است به خوبی نشان دهد که دیگر نیازی به خواندن مطالب دیگری از این دست ندارید ، زیرا می دانید شکل کلی استدلالی که در این بخش کار ارائه می شود.

سپاس خداوند را. احتمالاً به آن چیزی رسیده اید که به آن نقطه اشباع گفته می شود - خواندن بیشتر در این موضوع نمی خواهد چیزهای بیشتری به شما بگوید. و هنگامی که می دانید در مرحله اشباع هستید ، معمولاً می توانید هنگام خواندن چکیده ، مقالات جدید در این موضوع جای بگیرند. اگر فکر کنید که "من این را قبلاً خوانده ام" ، پس می دانید که می توانید این مورد را کنار بگذارید زیرا این امر به درک شما از این زمینه نمی افزاید.

بنابراین ، اگر خود را در حال خواندن خواندن و هر یک از این سه فکر در ذهن خود پدید آورده اید ، فقط یک دقیقه متوقف شوید و به آنچه که قبلاً کار کرده اید فکر کنید.

باهوش و شما حتی سعی نمی کردید.

شمارش به اتمام # تکمیل

انتخاب تصاویر برای نمایش اسلایدها

متن های کوچک - کوچک قدرتمند است

، ,یک ,خواندن ,اید ,فکر ,مفید ,است که ,در این ,به شما ,مفید است ,از این

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ماجراهای من و خودم! گرم و نرم دانلود فایل مدرسه ی پر نشاط چگونه است دانش آموز مراقب سوالات آیین نامه تربت الـ حـ سـ یــ ن علی گنجی زاده علوم آزمایشگاهی 96(دانشگاه علوم پزشکی جهرم) دیزل ژنراتور