david-marcu-516625-unsplash.jpg
زمان سال نوشتن پایان نامه برای بسیاری از دکترا بسیار جدی است. نقطه پایانی در این فاصله وجود دارد ، اما هنوز کارهای بسیاری وجود دارد. خیلی کلمات. خیلی صفحه. خیلی بیشتر برای مرتب کردن

این شمایید؟

جدول زمانبندی تکمیل در کنار میز کار شما و سؤالات تحقیق شما تنظیم شده است. به نظر می رسد واضح و کارآمد است. اما . اما .

سرپرست شما بسیار متمرکز بر متن است و چه موقع باید اتفاق بیفتد. آنها نشانگر قرمز خود را زیاد انجام می دهند و سؤالاتی را مطرح می کنند که به نظر می رسد تفکر شما گل آلود است ، به همان اندازه که روشن است. آنها در کنار شما حساب می کنند و گاهی فکر می کنید وقتی کارتان تمام شد همان اضطراب شما هستند. (آن ها هستند.)

درسته. نگارش پایان نامه می تواند یک مرحله بسیار تنها باشد. هیچ کس دیگری نمی تواند متن را برای شما بنویسد. هیچ کس دیگری نمی تواند گل و لای ایده هایی را که هنوز در اطراف برخی از بخش های کار وجود دارد مرتب کند. شما به راحتی می توانید احساس انزوا کنید - و جدا شوید - زیرا خودتان را خاموش می کنید تا کاملاً عاری از حواس پرتی باشید.

در حالی که ممکن است خانواده شما بسیار پشتیبان بوده و هر کاری را برای کمک به آنها انجام می دهند ، ممکن است تشخیص آن را با وسواس رو به رشد و پرتکاپوی شما از متن دشوار کنند. آن بیدار شدن در وسط شب با یک فکر. ساعت 4 صبح از خواب بلند می شوید زیرا دیگر جایی وجود ندارد. عادت بیسکویت و بستنی جدید که به نظر می رسد پیشرفت کرده اید. عدم توجه به رژیم بدنسازی شما.

به طور جدی. اکنون زمان آن رسیده است که مانند بزهای تنهایی و yodelayeehoo با صدای بلند صحبت کنیم. به اندازه کافی بلند برای شنیدن سایر دکترا.

دوستانی که قبلاً در مدرسه درجه تحصیل کرده اید ، اکنون بسیار مهم هستند. اغلب شما فقط نیاز به تقدیر دارید - برای زندگی من نمی توانم نتیجه بگیرم که در بحث بنویسم ، آیا اصلاً ادعایی دارم؟ - و برای جشن گرفتن پیروزی های کوچک - من چگونگی نوشتن در مورد مسئله اخلاقی فریبنده را مرتب کردم ، در پایان کار کردم که چگونه این فصل را تمام کنم ، این فصل را شروع کنم ، این فصل را شروع کنم ، چه مواردی را در پیوست قرار دهم. بله برو من

زمان خوبی برای ارتباط مجدد با یک گروه علمی است - برای اینکه بخشی از یک گروه بزرگتر احساس کنید. بنابراین ، اردوگاه های بوت پایان نامه و جلسات تعطیل و نوشتن اکنون حس بسیار مورد نیاز جامعه و همچنین زمان نوشتن را ارائه می دهند. شما تنها فردی نیستید که همه را به تنهایی احساس می کنید. در اینجا ، بسیاری از افراد دیگر نیز در حال دور شدن هستند.

دکترا در یک مرحله مشابه می تواند برای شما بسیار مفید باشد. سایر گاترها در کوههای پایان نامه خودشان هستند ، اما هنوز در صدر آنها نیستند ، دقیقاً می دانند از چه می گذرد.

آن چیزهایی که احساس احمقانه ای می کنید به نزدیکترین و عزیزترین خود می گویید؟ اکنون می توانید آنها را با صدای بلند بیان کنید. فقط می خواهید ناله و تهویه کنید؟ پیش بروید ، این کار را با هم انجام دهید. می خواهید یک پیمان برای ورزش در فواصل منظم بسازید - چیزی شبیه به یک همکار که مدت زمان زیادی را صرف نشستن در صفحه کلید نمی کند.

در مورد ابتکار عمل نیز به طور جدی فکر کنید - شاید برگزاری جلسات منظم در میخانه یا کافی شاپ محلی. در خارج از دانشگاه ملاقات کنید. آن را اجتماعی کنید. آن را حمایت کنید. هرچی که کار کنه.

شکستن تنهایی نویسنده پایان نامه مهم است. این نه تنها به شما کمک می کند تا به پایان برسید ، بلکه به معنای آن است که هنگام انجام وضعیت روحی و روانی نیز بسیار بهتر خواهید بود.

شمارش به اتمام # تکمیل

انتخاب تصاویر برای نمایش اسلایدها

متن های کوچک - کوچک قدرتمند است

، ,یک ,کار ,نوشتن ,نامه ,نمی ,پایان نامه ,می کنید ,به نظر ,، این ,کنم ،

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربری تهران وبلاگ تخصصی حقوق و جزا و کتاب های سمانه مهاجر بادکوبه دانلود جزوات دانشجوی شورای دانش آموزی مدرسه فاطمه(س)فارسان رضالی وبلاگ فروشگاه زیور آلات سونیا ˙·˙•☁☂مفرد مذکر غائب(عج) ☂☁•˙·˙ مرکز پخش قطعات لوازم خانگی تفکر توحیدی گروه متفکران آینده